ALLT OM CRAZY COMMUNICATIONS

ETABLERADE SEDAN 2016

 

Crazy Communications är ett snabb växande företag. Vi är unga men har lång erfarenhet av bredbandsbranchen. Vi hjälper våra kunder bygga framtidens bredbandsnät.  Våra största styrkor är att vi tar fullt ansvar för våra projekt, är snabba och flexibla. Detta uppnår vi genom att ha all nödvändig kunskap, instrument och maskinpark "inhouse" därför jobbar vi inte heller med underentreprenörer dvs ansvaret är bara vårt.

Våran arbetsstyrka uppgår idagsläget till 70 man med 12 schaktteam.

 

Våran vision är att bygga framtidens bredbandsnät i Norden och Europa.

MÖT VÅRAT TEAM

Ovidiu Coman

VD / Svergie

 

Affärsstrategier för hela koncernen, personal ansvarig, fordonsflotta, fiber expert.

Tele: +46(0)76-133 40 81

E-post: ovidiu.coman@crazycommunications.se

Reinaldo Valenzuela

Site manager

 

Team koordinator, planering & kvalites kontroll.

Tele: +46(0)7

E-post: reinaldo@crazycommunications.se

Catalin Voicu

Team Ledare

 

Team koordinator, installation, planering & bokning.

Tele: +46(0)72-454 88 17

E-post: catalin@crazycommunications.se

Mihai Brescu

CEO / Tyskland, Senior Engineer

 

Tyskland ansvarig, företagets Tech-guro alla displiner, projektledare, fiber expert.

Tele: +46(0)76-133 42 43

E-post: mihai@crazycommunications.se

Catalina Alupului

Administration/ Ekonomi

 

Planering, ekonomi, administration.

Tele: +46(0)73-589 31 13

E-post: catalina.@crazycommunications.se

Melinda.Zellhann

Projektadministratör  

 

Planering, administration.

Tele: +46(0)73-589 xx yy

E-post: melinda.zellhann.@crazycommunications.se

ÜBER CRAZY COMMUNICATIONS

 

Wir übernehmen die gesamte Process und Planung für komplette FFTX-Projekte.

 

Design, Projektion, Grabung, Aushub, Subduzieren, Glasfaserkabelblasen und vollständige Installation für alle mögliche bedürftnisse.

 

Wir verwenden die Top-Geräte der Branche wie AFL, Fujikura und Plumett.

 

Copyright © Crazy Communintaions

KONTAKT

 

Arrendevägen 50

163 44 Spånga

Sweden

 

T.  0046 (0) 76 133 40 81

E.  office@crazycommunications.se

W. www.crazycommunications.se

CONTACT THE MANAGEMENT

 

Am Nienhaushof 29

47139 Duisburg, Beeckerwerth

Deutschland

 

T.  0049 (0) 203 479 80 884

E.  info@crazycommunications.de

W. www.crazycommunications.de